Pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości

Pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości

Pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie wszystkich rodzajów nieruchomości w całej Polsce. Do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie. Posiadamy odpowiednią wiedze, kwalifikacje oraz doświadczenie do przeprowadzenia całej transakcji.
Wszystkie transakcje są realizowane pod nadzorem licencjonowanego Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr. 12 647. Polisa ubezpieczeniowa nr: PON 00005351 PZU.
home
Sprzedaż lub wynajem, krok po kroku

1. Przyjęcie nieruchomości

Pierwszy krok to oględziny nieruchomości. Zbadanie jej wad i zalet. Ważnym elementem wizyty jest sprawdzenie na miejscu wymiarów, położenia i innych ważnych cech wpływających na sprzedaż lub wynajem.

2. Analiza formalno-prawna nieruchomości

To bardzo ważna kwestia przyjęcia nieruchomości. Analizujemy całość sytuacji formalno-prawnej danej nieruchomości. Pomagamy w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych sytuacji prawnych.

3. Podpisanie umowy pośrednictwa

Podpisanie umowy pośrednictwa w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości na zasadach wyłączności. W umowie określamy wszystkie warunki sprzedaży czy wynajmu nieruchomości w tym cenę czy czas trwania umowy. Stosujemy tylko i wyłącznie umowy na zasadach wyłączności, gdyż tyko taka forma współpracy daje pełne możliwości udanej transakcji.

4. Przygotowanie i publikacja oferty

W celu uzyskania najlepszej ceny, jak każdy produkt, również nieruchomość musi zostać odpowiednio „opakowana”. Urządzamy mieszkania w celu wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej, wirtualnej wizyty czy nagrania z drona. Wszystkie działania są indywidualnie dobierane dla każdej nieruchomości.

5. Marketing

Odpowiedni czas i sposób prezentacji decyduje o sukcesie sprzedaży czy wynajmu nieruchomości. Nasze działania reklamowe są określane indywidualnie ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każda z nich potrzebuje innego rodzaju marketingu.

6. Prezentacja nieruchomości

Prezentujemy nieruchomość o różnych porach dnia czy dniach tygodnia. Zawsze staramy się dopasować do potencjalnego nabywcy czy najemcy. Nie musisz uczestniczyć w spotkaniu. Po każdej wizycie otrzymasz całość informacji o jej przebiegu.

7. Negocjacje i przyjęcie oferty

To już przedostatni krok do finalizacji transakcji. Prowadzimy negocjacje w Klientami w Twoim imieniu a o całości informujemy Cię na bieżącą. Ostatecznie Właściciel decyduje o przyjęciu bądź odrzuceniu oferty.

8. Transakcja i przekazanie nieruchomości

Cały proces sprzedaży czy wynajmu jest realizowany przy naszym udziale. Wszystkie umowy rezerwacyjne, przedwstępne czy przenoszące własność są przez nas analizowane. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, prawnikami, rzeczoznawcami by na każdym etapie móc sprawnie przeprowadzić Cię przez proces sprzedaży. Zakończeniem każdej transakcji jest przekazanie nieruchomości oraz sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego który również realizowany jest przy naszym udziale.

Prześlij zapytanie​