Czechowice – Dziedzice ul. Krasińskiego 13 | Budynek inwestycyjny | 3 mieszkania | 420 m2 |

Opis oferty

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 5,28 ara (działka nr 490/102) zabudowaną budynkiem mieszkalnym 4 kondygnacyjnym o powierzchni całkowitej około 420 m2. 

Nieruchomość jest położona w Czechowicach Dziedzicach przy ul. Krasińskiego 13, w ścisłym centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Galeria Handlowa, Multikino Czechowice Dziedzice, Media Expert i inne sklepy wielopowierzchniowe. Z drugiej strony budynku znajduje zabudowa jednorodzinna. Budynek ma wydzielone 3 duże mieszkania i wewnętrzną klatką schodową. W części podpiwniczenia znajdują się dwa duże garaże i pomieszczenia gospodarcze. 

Szczegółowy opis poszczególnych  kondygnacji: 

a)        Poziom -1 – powierzchnia 71,75 m2, na tym poziomie znajdują się dwa garaże, pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia. 

b)        Poziom 0 – wysoki parter – powierzchnia użytkowa 101,85 m2 oraz  klatka 14,26 m2, razem 116,11 m2 powierzchni całkowitej.  Na tym poziomie znajduje się mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, jadalni, łazienki. Z mieszkania można wyjść na ogród. 

c)        Piętro 1 – powierzchnia użytkowa: 101,85 m2 oraz  klatka 14,26 m2, razem 116,11 m2. Na tym poziomie znajduje się mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, jadalni, łazienki.

d)        Poddasze – powierzchnia całkowita 116,11. Powtarzalny układ pomieszczeń. 

Budynek został wzniesiony  w technologii tradycyjnej na przełomie lat  90′ i pierwszej dekady, w ramach przebudowy istniejącej wcześniejszej zabudowy. Stolarka okienna PCV, pokrycie dachowe z papy wierzchniego krycia, klatka schodowa wykończona  płytkami ceramicznymi, bramy garażowe uchylne. Sprawna instalacja wodna, elektryczna. Kanalizacja miejska. Budynek w ogólnym dobrym stanie technicznym. 

Mieszkania o różnym standardzie wykończenia, do odświeżenia lub remontu. Łazienki i kuchnie wyposażone, pokoje bez umeblowania, na podłogach wykładzina. 

Budynek zapewni nowemu właścicielowi wiele możliwości inwestycyjnych. Wynajem mieszkań, prowadzenie działalności biurowej czy też wydzielenie 3 lokali mieszkalnych w celu ich dalszej odsprzedaży. Nieruchomość jest własnością osób fizycznych, nie ma żadnych obciążeń w tym hipotecznych.

Galeria

Dodatkowe informacje