107 m2 | 4 pok | 5 piętro | miejsce postojowe + komórka lokatorska

Opis oferty

Oferujemy na wynajem eleganckie mieszkanie w Rezydencji Piękna Nova zlokalizowane przy ul. Pięknej 15 w Warszawie. Lokal usytuowany jest na piątym piętrze, nowego budynku z 2010r. z garażem podziemnym, lobby i ochroną 24h. Doskonała lokalizacja, niedaleko stacja Metra Politechnika. W pobliżu wiele punktów usługowych i restauracji.

Apartament o łącznej powierzchni 107 m2, składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, garderoby/pralni, trzech sypialni/pokoi, dwóch łazienek oraz dużego balkonu. Apartament jest częściowo umeblowany: kuchnia zabudowana wraz ze sprzętem AGD, łazienki wyposażone i urządzone, w sypialniach duże zabudowane szafy, pralnia wraz z pralką i suszarką.

Przeznaczenie mieszkania

Mieszkanie z przeznaczeniem na cele mieszkalne lub biurowe. W galerii zamieściliśmy przykładowe aranżacje mieszkania ( biuro i mieszkanie). Wyposażenie dodatkowe w gestii najemcy. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej. Preferowany wynajem długoterminowy.

Warunki cenowe wynajmu

  1. Miesięczny czynsz najmu na cele mieszkalne: 9 000 zł
  2. Dodatkowe płatności to czynsz administracyjny obecnie w wysokości 1 000 zł zawierający zaliczki na ciepła i zimną wodę, ogrzewanie, klimatyzację itd.
  3. Media ( prąd, internet ), we własnym zakresie najemcy.
  4. Kaucja miesięczny czynsz najmu wraz z opłatami administracyjnymi.

Galeria

Dodatkowe informacje