Zarządzanie najmem nieruchomości

Nasza opieka nad twoim mieszkaniem to bezpieczeństwo i gwarancja stabilnego dochodu. Twój czas i spokój to nasz priorytet. 

Dlaczego warto przekazać nam mieszkanie ?

Beztroski

Komfort i wygoda

Powierz nam swoje mieszkanie i oddaj wszystkie sprawy związane z jego zarządzaniem.  Po przejęciu mieszkania, przygotujemy go do wynajmu, stworzymy profesjonalną reklamę i znajdziemy odpowiedniego najemcę. Nie musisz się martwić o kontakt  z najemcami, rozliczanie zaliczek na media i bieżącą kontrolę mieszkania – To zadanie dla Nas!

Kamera bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo

Staramy się odpowiednio dobierać najemców, gwarantujących rzetelne i długotrwałe okresy najmu. Stosując odpowiednie i sprawdzone umowy oraz obowiązkowe polisy OC najemców, zapewniamy optymalnie wysoki poziom bezpieczeństwa. Okresowe przeglądy nieruchomości zapewniają stała kontrole nad mieszkaniem.

Krzywa górę

Optymalizacja zysku z najmu

Do każdego mieszkania podchodzimy indywidualnie i realnie określamy możliwości wynajmu. Zapewnienie ciągłości wynajmu poprzez bezpośredni kontakt z najemcami oraz pomoc w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania realnie zwiększa dochody właścicieli z najmu.

Dodatkowe usługi związane z utrzymaniem mieszkania

Utrzymanie czystości mieszkania

Utrzymanie czystości w wynajmowanych nieruchomościach zwiększają ich atrakcyjność. Systematyczne i gruntowne porządki przedłużają świetny wygląd nieruchomości. Ważne by po każdym kończącym się okresie najmu wykonać generalne sprzątanie. Niektórzy najemcy coraz częściej oczekują takiej usługi. Spieszymy z pomocą i organizujemy profesjonalne sprzątanie nieruchomości w trakcie trwania najmu jak i po zakończeniu umowy.

Serwis drobnych napraw

Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że w każdym mieszkaniu, domu czy lokalu użytkowym konieczne są drobne naprawy, wymagające ingerencji Właściciela. Możesz skorzystać z naszym usług i w tym zakresie.

Ubezpieczenie

Każda nieruchomość będąca przedmiotem najmu powinna posiadać dodatkowe ubezpieczenie. Zakres odpowiedzialności i wysokość sumy ubezpieczenia jest zależny od posiadanego Najemcy. Nasi doradcy przedstawią Państwu odpowiednią ofertę i wyjaśnią różnice.

ADRES: 

30-102 Kraków ul. Morawskiego 5/527, 

V piętro

KONTAKT

tel. 609 661 063 | biuro@eccoffice.pl

www.eccoffice.pl